Babys Learning Clock BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Sürüm 4.24
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici BabyBus
Çocuğunuzun saat kavramını doğru ve eğlenceli bir biçimde öğrenmesini istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Oyun ile öğrenmenin önemini kavramış olan ebeveynler çocuklarının eksik yönlerini onlar ile birlikte oyun oynayarak ve onlara oyun oynatarak öğrettiğinden böyle anne babalara sahip olan çocukların öğrenme konusundan ne kadar şanslı oldukları bir gerçektir. Okul öncesi dönemde çocuğunuzun okula daha donanımlı ve arkadaşlarından önde başlamasını istiyorsanız yine bunun kesin çözümü de oyundur. Oyun ile çocuklarınız öğrenmesi en zor işlemleri bile öğrenebilir. Bu program da tam olarak bu amaç ile üretilmiştir.

Bu program sayesinde çocuğunuz saat kavramını hem eğlenerek hem de kalıcı bir biçimde öğrenmiş olacak. İçerisinde saatler ile ilgili özel oyunlar bulunan bu programda çocuğunuz hayatı boyuca kullanacağı bu faydalı bilgileri sizinle birlikte hem eğlenerek hem de kalıcı bir şekilde öğrendiğinden kalıcı olmaması gibi bir ihtimal bulunmamaktadır. Çocuğunuz ile beraber geçireceğiniz zamanlar ise sizler için fazlaca kıymetli olacak ve onunla unutulmaz zamanlar yaşayacaksınız.

Çocuk gelişim uzmanları tarafından şiddetle tavsiye edilen ve bu konuda gerçekten uzman kişiler tarafından özel olarak hazırlanmış olan bu oyunda bebeğiniz saat kavramını görsel ve işitsel destekler ile birlikte harika bir biçimde öğrenecek. Siz de çocuğunuzun bu kadar kaliteli bir programa sahip olmak istiyorsanız hemen indirin ve çocuğunuz oynamaya hemen başlasın. 

Babys Learning Clock BabyBus indir